Дано трапецію ABCD з основами ВС = 6 см AD = 8 см. Висота BE проведена дооснови AD і дорівнює 12

см.Обчисли площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычок Егор.

Пошаговое объяснение:

Sтрапеції= (BC+AD)/2*BE- риска дробу

Sтрапеції=(6+8)/2*12

Sтрапеції= 14/2*12= 7*12= 84см2