Довжина прямокутного паралепіпеда дорівнює 45дм ширина становить 40 % довжини а висота -20% ширини

знайди його об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Оля.

Ответ:

2, 916 м^3.

Пошаговое объяснение:

40% = 0,4.

20% = 0,2.

1) 45 × 0,4 = 18 (дм) - ширина.

2) 18 × 0,2 = 3,6 (дм) - высота.

3) 45 × 18 × 3,6 = 2 916 (дм^3) - объём.

2 916 дм^3 = 2, 916 м^3.