Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4,8 см, що 8/15 його довжини, а висота становить 60%

довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гирвель Даник.

Ответ:233.28

Пошаговое объяснение:

4.8 : 8/15 = 9

9 * 60% = 5.4

4.8 * 9 * 5.4 = 233.28