Після того, як туристи пройшли 5/7 туристичного маршруту, їм залишилося пройти 12 км. З'ясуй

довжину всього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алена.

Ответ:

В фото 42 км

Пошаговое объяснение:


Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

Відповідь №1 1-5 / 7=2/7 залишилося пройти 20:2/7=70 км весь маршрут=Відповідь №2 705/7 пройшли, 2/7 залишилося.

Пошаговое объяснение: