Після того, як туристи пройшли 5/7 туристичного маршруту, їм залишилося пройти 22 км. З'ясуй

довжину всього шляху. Відповідь: довжина шляху км.

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Надя.
Нехай весь шлях - L,
Тоді 5L/7=22
L=22*7/5=30.8 км
Відповідь: 30.8 км