Сссссссссссссрсррррррррррррроооооооооооочччччччнннннооооооооооо! Складіть числовий вираз і

знайдіть його значення:1) частка від ділення суми чисел i 9 5 на число62) різниця добутку чисел -1,5 і 4 та числа 2: 3) добуток суми та різниці чисел -1,9 и 0,9;4) куб різниці чисел 6 і 8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Атакозина Қарақат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) (9 + 5) : 6 = 14 : 6 = 2 (ост. 2) или :

14/6 = 2. 2/6 = 2. 1/3

2) (-1,5 * 4) - 2 = -6 - 2 = -8

3) (-1,9 + 0,9) * (-1,9 - 0,9) = -1 * (-2,8) = 2,8

4) (6 - 8)³ = 6³ - 3*6²*8 + 3*6*8² - 8³ =

216 - 3*36*8 + 3*6*64 - 512 =

216 - 864 + 1152 - 512 = -8