Довжина прямокутник 10 см а площа -40 см2.знайти площу прямокутника,довжина якого на 1 см більша,а

ширина- в 2 рази менша,ніж у даного

Ответы на вопрос

Отвечает Ментюк Вика.

Якщо довжина даного прямокутника 10 см, а площа 40 см2, то ширина такого прямокутника дорівнює 4 (тому що площа прямокутника знаходиться за формулою ширина помножити на довжину).

Відповідно довжина того прямокутника, який треба знайти, становить 10 + 1 = 11, тобто 11 см, а ширина 4 : 2 = 2, тобто 2 см.

11 * 2 = 22 (см2)

Відповідь: площа прямокутника становить 22 см2.

Отвечает Грухина Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 40 : 10 = 4 (см) - ширина 1 прямоугольника

2) 10 + 1 = 11 (см) - длина 2 прямоугольника

3) 4 : 2 = 2 (см) - ширина 2 прямоугольника

4) 11 * 2 = 22 (см²) - площадь 2 прямоугольника

Ответ: 22 см²