Спростіть вираз 3а+25+17а та знайдіть його значення ,якщо а=19


Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Ответ:

Якщо а=19, то 3а+25+17а = 3*19+25+17*19= 57+25+323= 405