На початку новчального року в новий школи було 320 дивчаток и 350 хлопчикив. протягом року прыйнялы

ще 110 учнив. скильки всього учнив стало в школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Дарья.

1) 320+350=670(уч ) в начали нового року
2)670+110=880 (уч) всего
Ответ:880 учеников

Отвечает Лукьянцев Влад.

1) 320+350=670(уч)- на початку року всього
2) 670+110= 780(уч)