Периметр прямокутника 30см, а одна з його сторін удвічі більша за іншу.Обчисли площу цього

прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ: S = 50 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона прямокутника   a ,  тоді друга сторона буде дорівнювати  2a

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

P=2(a+b)  ,  де a і b сторони прямокутника

\setlength{\unitlength}{1cm}\begin{picture}(0,0)\thicklines\multiput(0,0)(5,0){2}{\line(0,1){3}}\multiput(0,0)(0,3){2}{\line(1,0){5}}\put(0.03,0.02){\framebox(0.25,0.25)}\put(0.03,2.75){\framebox(0.25,0.25)}\put(4.74,2.75){\framebox(0.25,0.25)}\put(4.74,0.02){\framebox(0.25,0.25)}\multiput(2.1,-0.7)(0,4.2){2}{\sf \large a cm}\multiput(-1.4,1.4)(6.8,0){2}{\sf\large b cm}\put(-0.5,-0.4){\bf }\put(-0.5,3.2){\bf }\put(5.3,-0.4){\bf }\put(5.3,3.2){\bf }\end{picture}

Нам відомо що : a=2b  і  P=30 cm

Тоді :

P = 2·(b+2b)=30

3b=15

b=5 cm  ,  a=2b=10 cm

Нам потрібно знайти площу за формулою :

S=a×b =?

S=a·b=10*5=50cm²

Отвечает Матюха Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна  сторона - х см , тоді друга сторона - 2х см  

Р=2*(х+2х)

30=2х+4х

30 = 6х

х=30 : 6

х=5 см  одна сторона

5 * 2= 10см  друга сторона

Площа прямокутника: S=5 * 10= 50см2