периметр прямокутника 30 см, а одна з його сторін удвічі більша за іншу.Обчисли площу цього

прямокутника плс хелп пж пжпжпжпжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляров Никита.

Ответ:

50 смс квадратних

Пошаговое объяснение:

30 :2 = 15 см - половина приметра

15 :3 =5 см

5 *2 =10 см

10*5 =50 см квадратних

Отвечает Петлицкий Никола.

нехай перша сторона х, тоді друга сторона 2х, полупериметр 30/2 = 15см, то

х + 2х = 15

3х = 15

х = 5см

2х = 10см

перша сторона дорівнює 5 см

друга сторона дорівнює 10 см

S = 5 × 10 = 50 см²