Периметр прямокутника 24см а одна з його сторін 4см.Обчислт довжину іншої сторони​


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарина Кристина.

8

Пошаговое объяснение:

стороны 4

2 стороны это 8 (одна строна 4)

24-8=16

16÷2=8

Проверка:

4+4+8+8=24

Отвечает Клименко Данил.

Ответ:

8см

Пошаговое объяснение:

Р=(а+b)×2=24

a=4×2=8

b=(24-8)÷2=8