Для фарбування парт витратили 2,4 кг фарби вартістю 11,5 грн за килограмм, а для фарбування

стільців - 1,3 кг фарби вартістю 9,7 грн за кілограм. Скільки всього коштів витратили на фарбу? Очень нужно ответьте с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Ляйсан.

Відповідь:

40,21 грн.

Покрокове пояснення:

1) 2,4*11,5=27,6(грн.) витратили на фарбу для фарбування парт;

2) 1,3*9,7=12,61(грн.) витратили на фарбу для фарбування стільців;

3) 27,6+12,61=40,21(грн.) всього коштів витратили на фарбу.