У книзі 84 сторінки першого дня учень прочитав четвертої частини а другого дня в 2 рази більше ніж

першого скільки сторінок залишилось прочитати учневі

Ответы на вопрос

Отвечает Макшаков Антон.

84 : 4 = 21 (ст) - прочитал за 1 день

21 х 2 = 42 (ст) - прочитал за 2 день

84 - (21+42) = 21 (ст)

Ответ: 21 страниц осталось прочитать