з одного села в протилежних напрямках вирушили одночасно вершник зі швидкістю 14 км/год та пішохід

зі швидкістю 4 км/год. Яка відстань буде між ними через 4 години? скорее

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14 * 4= 56 км подолає вершник за 4 години

4 * 4= 16 км подолає пішоход за 4 години

56 + 16= 72 км така відстань буде між ними через 4 години

Отвечает Горин Геннадий.

Ответ:40 км

Пошаговое объяснение:протягом 4 годин вершник буде за 56 км від села а пішохід за 16 дії виконуються множенням їх швидкості на 4 години потім від пройденого шляху вершника віднімаємо шлях який пройшов пішохід 56 - 16 = 40