Учні вишикувалися на урочисту лінійку:4 класи по 30 учнів, 5 класів по 28 учнів і 6 класів по 25

учнів. Скільки всього учнів вишикувалися на лінійку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорожко Рома.

Ответ:

410 учнів

Пошаговое объяснение:

4 класи по 30 учнів :

4 * 30 = 120 учнів

5 класів по 28 учнів :

5 * 28 = 140 учнів

6 класів по 25 учнів:

6 * 25 =150 учнів

Всього на лінійку вишикувалися :

120 + 140 + 150 = 410 учнів