СРОЧНО!!!!!!!!! ДАЮ 60 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Точка С – внутрішня точка відрізка АВ.

Знайдіть відстань між серединами відрізків АВ і АС, якщо АВ = 15 см, АС = 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Саша.

Ответ:

3 см

Пошаговое объяснение:

Половина АС = 9 : 2 = 4,5 см

Половина АВ = 15 : 2 = 7,5 см

Расстояние между ними = 15 - 4,5 - 7,5 = 15 - 12 = 3см


Отвечает Аверьянов Владимир.

Ответ:

Відстань між серединами відрізків AB i AC= 3см