У кіоску продали 9 пляшок лимонаду за 54 грн і 6 пакетів соку за 72 грн Що дорожче одна пляшка

лимонаду чи один пакет соку на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Габидулин Влад.

Ответ такой одна пакетик соку дорожчий

Отвечает Цогла Міша.

1)54*9=486-грн
2)72*6=432