Знайти корінь рівняння 3⋅(x+5)-2⋅(3x-8)=-5 срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Денис.

Ответ:

x = 12

Пошаговое объяснение:

1) спочатку розкриваємо дужки

3 x + 15 - 6 x + 16 = - 5

2) далі зведем подібні доданки

- 3 x + 15 + 16 = - 5

3) - 3 x + 31 = - 5

4l - 3 x = - 5 - 31

5) - 3 x = - 36

6) x = 12

Отвечает Ключак Мар'яна.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

3х+15-6х+16=-5

-3х+36=0

3х=36

х=12