Наталка прочитала 7/15 книги у якій300 сторінок скільки сторінок прочитала Наталка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Мария.

Відповідь:

140 сторінок

Покрокове пояснення:

1)300:15=20(ст.)-в 1/15 книги

2)20*7=140(ст.)-проч.Наталка