Перетворіть звичайний дріб у нескінченний періодичний десятковий дріб 17/24


Ответы на вопрос

Отвечает Айнадин Мустафа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17/24 = 0,70833333... = 0,708(3)

Отвечает Назаренко Валентина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\frac{17}{24}= 0.708(3)