Першого дня магазин продав три восьмих кавунів, які надійшли у продаж, другого дня 60% залишку, а у

третій день - решту 102 кг. Скільки кг. кавунів надійшло у продаж? решения задачи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

408кг

Пошаговое объяснение:

3/8=0,375=37,5% 1день

100-37,5=62,5% залишок

62,5÷100×60=37,5% 2день

100-(37,5+37,5)=25% 3день

102÷25×100=408кг всего