Першого дня магазин продав 3/8 кавунів, які надійшли у продаж, другого дня 60% залишку, а у

третій день – решту 102 кг. Скільки кг кавунів надійшло у продаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

408 кг

Пошаговое объяснение:

3/8 = 0.375 = 37,5% - за 1-ий день

100 - 37.5 = 62.5% залишок після 1 дня

62,5 / 100 * 60 = 37,5% - за 2-ий день

100 - (37,5 * 2) = 25% - за 3-ій день

102 / 25 * 100 = 408 кг