8. Першого дня магазин продав 38 кавунів, які надійшли у продаж. Другого дня 60 % залишку, а

третього дня — решту 1020 кг. Скільки кілограмів кавунів надійшло у продаж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1020:4=255

255×6=1530

1530+1020=2550

2550:5×8=4080- привезли