Три подруги виготовили 33 ляльки.друга подруга зробила у 2 рази більше ляльок ніж перша.Третя

подруга зробила на 5 ляльок більше ніж перша . Скільки ляльок виготовила кожна дівчинка

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.
Нехай x - кыількість ляльок, які зробила перша подруга, тоді друга подруга зробила 2х ляльок, третя х + 5 ляльок

х+2х+х+5=33
4x+5=33
4x=28
x=7
Отже перша подружка виготовила 7 ляльок, тоді друга 2•7=14 ляльок, а третя 7+5= 12 ляльок.
Отвечает Мукишева Мария.

Ответ:перша 7,друга 14,третя 12

Пошаговое объяснение:

Нехай 1-ша виготовила х ляльок;2-2х; 3- х+5. Разом 33

Рівняння :

х+2х+(х+5)=33

Х+5=33-3Х

4Х=33-5

4Х=28

Х=7

ОТЖЕ:1-виготовила 7ляльок, 2- 2*7=14; 3- 7+5=12