Дві подружки виготовляли кукли мотанки .перша виготовила на 3 ляльки більше ніж друга. скільки

ляльок зробила кожна, якщо всього вони зробили 75 ляльок

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

1 підр. - ? ляль., на 3 біль. ніж 2 підруга

2 підр. -? ляль.

Вс. - 75 ляль.

1) 75-3=72 ляльки вигот. дівчата яки робили їх порівну

2) 72/2=36 ляльки вигот. 2 дівчинка

3) 36+3=39 ляльок вигот. 1 дівчинка