Решить задачу срочно. Кіра прочитала половину книжки за 6 днів, читаючи щодня по 25сторінок.Щоб

встигнути прочитати книжку до 1 вересня, тепер їй треба читати щодня на 5 сторінок більше. Коли Кіра почала читати книжку? к

Ответы на вопрос

Отвечает Будо Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6× 25=150стор

25+5=30стор треба читать

150÷30=5 дней

5+6=11 дней назад почала читать