Шестикласники на літніх канікулах збирали різнотрав'я. Збір трав складався з м'яти, валер'яни і

ромашки у відношенні 5:3:2. Висушені трави діти пофасували в пакетики по 150 г кожен. Скільки грамів кожної з трав міститься в такому зборі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5+3+2=10 частей

150÷10=15гр 1 часть

15×5=75г мята

15×3=45г валериана

15×2=30г ромашка