У 6-А класі навчається 40% шестикласників, у 6-Б тринадцять двадцять сьомих остачі, а в 6-В - решта

28 учнів. Скільки всього шестикласників навчається в цій школі? ​плиииз даю все свои баллы!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Станіславський Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1- 13/27= 14/27остача в 6-В  і це складає 28 учнів

Складемо пропорцію:

28 учнів - 14/27

 х учнів  - 1

х= 28 : 14/27= 18 :14 * 27 = 54 учні навчаються у 6-А і 6-Б

100%- 40%= 60%

54 учні  - 60%

 х учнів - 100%

х= 54 *100% : 60%

х= 90 учнів шестикласників навчається в цій школі