У 6-А класі навчається 40% шестикласників, у 6-Б чотири сьомих остачі, а в 6-В - решта 18 учнів.

Скільки всього шестикласників навчається в цій школі? будь-ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Виталик.
1) 28:14/27=54 (учня) - 6-Б і 6-В2) 54-28=26 (учів) - 6-Б3) 60+40:54=36 (учнів) - 6-А4) 54+36=92(учня) - всього учнів у школі