У 6-А класі навчається 40% шестикласників, у 6-Б класі -(13 27) це дробом остачі ,а в 6-В-решта 28

учнів .Скільки всього шестикласників навчається у цій школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипцова Мария.

Пошаговое объяснение:

я вопщем так решаю учительница сказала что иожно и таким способом решать:

1) 1- 13/27= 14/27(ч)-це 28 учнів.

2)28÷14/27=54(км)

3)100%-40=60%-це 54 км.

4)54÷60×100=90(км)

Відповідь:90 км