Помогите решить задачу. У 6 -А класі навчається 40% шестикласників,у 6 -Б --тринадцать дваседьмих

остачі,а в 5--В --решта 28 учнів.Скільки всього шестикласників навчається в цій школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Дамир.

1) 28:14/27=54 (учня) - 6-Б і 6-В

2) 54-28=26 (учів) - 6-Б

3) 60+40:54=36 (учнів) - 6-А

4) 54+36=92(учня) - всього учнів у школі