шість робітників виконали деяку роботу за 9 годин скільки часу потрібно чотири робітникам щоб

виконує ту саму роботу якщо продуктивність праці всіх робітників однакова? помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Крекотень Кристина.

Ответ:

Нехай робота дорівнює 1

Тоді продуктивність праці одного робітника дорівнює

1/9:6=1/54

Тоді за 1 годину 4 робітники виконають  1/54  *  4=2/27

А всю роботу виконають за  1:2/27=27/2=13,5 год

Пошаговое объяснение: