велосипедист рухаючись від селища до міста , проїхав 15 км що становить 3/8 усієї відстані. знайди

відстань між селищем і містом​

Ответы на вопрос

Отвечает Савинков Денис.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

15/(3/8)=15·8/3=5·8=40 км