Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину. одночасно з міста

йому назустріч виїхав рейсовий автобус зі Швидкість якого на 12 кілометрів на годину більша. через скільки годин Вони зустрінуться якщо відстань між селищем і містом становить 396км

Ответы на вопрос

Отвечает Мережко Мария.
Знаходимо швидкість другого автобуса
1) 60+12=72 км/г - швидкість другого

складаємо швидкості автобусів, бо вони виїхали одночасно
2) 60+72=132 км/г - спільна швидкість

3) 396/132=3 г

Відповідь:вони зустрінуться через 3 години