із селища до міста виіхав овтобус зі швидкістю 60 км/ год.Одночасно з міста йому на зустріч виіхав

інший автобус, швидкість якого- на 12 км/ год більша.Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між селищем і містом становить 396 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Светлана.
60+12=72 (км/ч)
60+72=132 (км/ч)
396:132=3 (ч)