Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину одночасно з міста

йому назустріч виїхав інший рейсовий автобус Швидкість якого на 12 кілометрів за годину більша через скільки годин Вони зустрінуться якщо відстань між селищем і містом 396 кілометрів

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Данил.
60+12=72
60+72=132
396/132=3години