60-(16-9)•4= 56:(13-5)+9= 42+72:9= 60-54:6= 93-7•(15-8)= 8•9+64:8=


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинина Настя.

1)32

2)16

3)50

4)51

5)44

6)80

Пошаговое объяснение:

бірінші жақша сосын көбейту немесе бөлу одан соң қосу азайту

Отвечает Хужаев Герман.
60-(16-9)*4=32
56:(13-5)+9=16
42+72:9=50
60-54:6=51
93-7*(15-8)=44
8*9+64:8= 80


Надеюсь помогла)
Удачи