На грядці посадили 6 рядів помідорів по 8 кущів у кожному і 3 ряди огірків. Усього 75 кущів

розсади. По скільки кущів огірків садили в одному ряду?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6×8=48 кущ помидоров

75-48=27 кущ огурцов

27÷3= 9 кущ на 1 грядке