Ребята пж очень надо. Довжина кола доривнює 24пі см. Знайдіть площу круга, що обмежиний цим

колом(число пі округліть до сотых) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цвиченко Ваня.

Ответ:

452.16

Пошаговое объяснение:

Дано:

L = 24π

Знайти:

S кола

                                       Розв'язання

L = 2πR = 24π

2πR = 24π

2R = 24

R = 12

S = πR^{2}

S = 3.14*12^{2}

S =  144 * 3.14 = 452.16

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПЖ