. Обчисли значення виразу x+y+(-16), якщо: а) х = -17; у = -19; б) х = -9,1; у = -7,4; 5 10 в) х =

-3 °; у = -2 14 21 Допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вихристюк Юра.
(-17)+(-19)+(-16)=-42
(-9,1)+(-7,4)+(-16)=-32,5
(-3)+(-2)+(-16)=-21