Від станції в протилежних напрямках вирушили 2 поїзді. Швидкісьть першого поїзда 48 кілометри у

годину що становить 2 третих другого. Яка відстань буде між ними через 5 годин.

Ответы на вопрос

Отвечает Atamaniuk Vika.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48 : 2/3= 48 * 3/2= 72 км/год швидкість другого поїзда

72 + 48= 130 км/год швидкість віддалення

130 * 5 = 650 км відстань буде між ними через 5 годин

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Ответ:

Відстань між ними через 5 хвилин буде 650 км.