ОЧЕНЬ НУЖНА ВАША ПОМОЧ ПЖЖЖЖ Із двох міст, відстань між якими становить 500 км, одночасно вирушили

на зустріч один одному два автомобілі швидкісьть швидкісьть одного автомобіля становить 76 км/год. яка швидкісьть другого автомобіля якщо відомо що через 3 години руху відстань між ними становила 128 км

Ответы на вопрос

Отвечает Шрамко Анастасия.
РЕШЕНИЕ (рус.)
1) S = 500 - 128 = 372 км - проехали за 3 часа навстречу.
2) Vc = V1 + V2 = S:t = 372 " 3 = 124 км/ч - скорость сближения.
3)  V2 = Vc - V1 = 124 - 76 = 48 км/ч - скорость второго - ОТВЕТ