З одного пункту в протилежних напрямках одночасно виїхали автомобіль та велосипедист яка відстань

буде між ними через 1год 30 хв якщо швидкість автомобіля 60км/год а швидкість велосипедиста дорівнює 2/5 швидкості автомобіля. ДАЮ БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 * 2/5 = 12 * 2/1 = 24/1 = 24 (км/ч) - скорость велосипедиста

2) 60 + 24 = 84 (км/ч) - скорость удаления

3) 1 час 30 минут = 1. 1/2 часа

84 * 1. 1/2 = 84 * 3/2 = 42 * 3/1 = 126/1 = 126 (км) - расстояние между ними через 1час 30 минут

Отвечает Загаєвська Олена.
2) 60•90=5600 (км) - проехал автомобиль 3)24•90=1440 (км) - проехал велосипедист 4)5600-1440= 4160 (км) Ответ: 4160 км будет между ними через 1час 30мин (90мин)

Ответ:

1) 2/5 от 60=60:5•2=24 (км/ч) - скорость велосипедиста

Пошаговое объяснение: