З одного пункту в протилежних напрямках одночасно виїхали автомобіль та велосипедист яка відстань

буде між ними через 1год 30хв якщо швидкість автомобіля 60 км / год а швидкість велосипедиста дорівнює 2/5 швидкості автомобіля помогите подайлуств решить

Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Алина.

Ответ:

126 км

Пошаговое объяснение:

скорость велосепедиста (2/5)*60=24 км/ч

Скорость удаления 60+24=84 км/ч

За 1,5 часа расстояние между ними будет 84*1,5=126 км