Знайти сторони рівнобедреного трикутника,периметр якого 6,2 м, а його бічна сторона більша за

основу на 1м

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Х+Х+(Х+1)=6,2
3Х+1=6,2
3Х= 5,2
Х=5,2/3 одна сторона