Яке з мішаних чисел дорівнює дробу 81/13​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.
81/13 это -6 целых 3/13

Отвечает Комененко Дмитрий.

Ответ:

 \frac{81}{13}  =6 \frac{3}{13}

зараз перевіримо відповідь

6 \frac{3}{13}  =  \frac{6 \times 13 + 3}{13}  =  \frac{81}{13}

вірно означає відповідь: 6 3/13