5. . Довести, що значення виразу: I (b-7)(b+7)-(b+6)(b-6) не залежить від значення змінної.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дормидонтов Александр.

-49+36

Пошаговое объяснение:

(b-7)(b+7)-(b+6)(b-6)=b²-49-(b²-36)=b²-49-b²+36=-13