Пішохід ішов 120 хв зі швидкістю 50 м/хв . Скільки км пройшов пішохід


Ответы на вопрос

Отвечает Аскаров Вадим.

Ответ:

6км

Объяснение:

Спочатку треба помножити хвилини на метри(120×50=6000 м),потім перевести в кілометри, тобто поділити на тисячу

Отвечает Баранюк Аня.

Ответ:6000км

Пошаговое объяснение:1) 120*50=6000(км)