Із двох селищ назустріч один одному одночасно вирушили велосипедист та пішохід. Пішохід ішов зі

швидкістю 3,2 км/год, що в 4,2 раза менше від швидкості велосипедиста. Скільки кілометрів відстань між селищами, якщо велосипедист і пішохід зустрілися через 1,6 год після початку руху? пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Катя.

Пошаговое объяснение:

3.2 = V / 4.2

V = 3.2 * 4.2

V = 13.44 км/год

Відстань = Швидкість * Час

Відстань = 13.44 * 1.6

Відстань = 21.504 км

Отже, відстань між селищами становить 21.504 км.